Житомиряни вимагають заборонити вивозити сміття вночі

Житомиряни вимагають заборонити вивозити сміття вночі

Кажуть, що заважає спати.

Житомиряни на сайті міської ради зареєстрували електронну петицію з вимогою заборонити сміттєвозам вивозити сміття вночі. Петиція оприлюднена 30 березня.

«Роками фірми, що вивозять великими сміттєвозами сміття порушують графік вивезення сміття. Особливо в нічні години заважають житомирянам відпочивати створенням великого рівня шуму. Вивезення сміття дозволено лише в денні години. А фактично його вивозять також вночі. Наприклад, минулої ночі комунальне підприємство КАТП-0628 вивозило сміття. Питання: виїзд вантажного сміттєвоза хто дозволив? Водію та двом сміттярам хто дозволив вночі працювати, адже згідно з дозволеним графіком тільки вдень дозволено вивіз сміття», – зазначено у петиції.

Нині триває збір підписів. Максимальна кількість голосів, яка необхідна для того, щоб звернення потрапило на розгляд, становить 250 голосів. Підтримати петицію можна ще упродовж 89 днів.

Нагадаємо, Львів знову просить Житомир прийняти сміття. У мерії можуть розірвати угоди з перевізниками, які вивозять сміття у приватному секторі.

Leave a Comment