Житомиряни збирають підписи проти будівництва багатоповерхівки

Житомиряни збирають підписи проти будівництва багатоповерхівки

Будинок зводять поблизу навчальних закладів.

Житомиряни розпочали збір підписів проти будівництва 12-поверхівки по проїзду Тутковському, 10. Відповідну електронну петицію оприлюднили на сайті міської ради 20 березня.

За інформацією, поданою у петиції, 14 березня за вказаною адресою почали будувати паркан для того, щоб побудувати однопід’їздний будинок з 12 поверхами.

“Ніякої інформації підрядник не надав, та самий підрядник невідомо хто. Той шматочок землі взагалі не придатний для будівництва. Будинок будується на комунікаціях, які вони хочуть перенести за 10 днів і вже в кінці березня залити фундамент. Хочу звернути вашу увагу на те, що будівництво знаходиться в 10-15 метрах від дитячого садочка, а поблизу ще 24-й ліцей і ще один садок. У перші ж дні один із людей, які причетні до незаконного будівництва, почав погрожувати розправою діду, який був невдоволений незаконними діям будівельників. Хочу ще раз підкреслити, що ніякої інформації на рахунок початку будівництва не було надано, хоча, згідно з Конституцією України “Про планування та забудову” (18 ст.), це – порушення! Зараз територія огорожена парканом. Дозволи на початок будівництво були видані шляхом корупції, і ми не повинні закривати на це очі. Прошу всіх звернути до цього увагу і не надати будівництву просунутись далі, чим воно є”, – йдеться у повідомленні.

Підтримати електронну петицію можна ще упродовж 89 днів. Щоб петиція потрапила на розгляд, необхідно 250 підписів.

Нагадаємо, житомиряни збирають підписи, щоб відновити колишній кінотеатр «Космос». Недобудову за телецентром у Житомирі хочуть перетворити на місце відпочинку дітей.

Leave a Comment