Житомирянин відсидить чотири роки за крадіжки на суму майже 20 тисяч гривень

Житомирянин відсидить чотири роки за крадіжки на суму майже 20 тисяч гривень

Крав техніку та кошти з банківських карток.

Житомирянину, який неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за скоєння злочинів проти власності,  призначено реальне покарання – позбавлення волі строком на 4 роки. Про це пвідомила прес-служба прокуратури  області.

Йдеться про те, що 28-річний житомирянин шляхом зловживання довірою та здійснення незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, повторно заволодів грошовими коштами потерпілої, розміщеної на банківській картці, на загальну суму понад  3 тис. 800 грн. Крім цього, він скоїв низку інших крадіжок з квартир та у громадських місцях, заволодівши чужими майном, а саме, ноутбуком та чотирма  мобільними телефонами. Усього до рук зловмисника «прилипло» чужого майна на суму майже 20 тис грн.

Прокуратурою, за результатами вивчення вироку щодо призначення покарання за скоєні злочини, встановлено факт винесення судом першої інстанції занадто м’якого покарання особі, обвинуваченій у скоєнні кримінальних правопорушень за ч. 2 ст. 185 (крадіжка, вчинена повторно), чч. 2, 3 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно, у великих розмірах, шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки) КК України. 

“У зв’язку з цим відділом підтримання обвинувачення у суді прокуратури області внесено апеляційну скаргу на вирок першої інстанції, яким особі призначено умовне покарання – позбавлення волі на строк 4 роки 6 місяців із звільненням від відбування покарання з випробуванням на 3 роки. Колегія суддів, розглянувши апеляційну скаргу, погодилася з позицією прокуратури області та постановила у справі новий вирок, призначивши реальне покарання за сукупністю злочинів у виді позбавлення волі на строк 4 роки”, – йдеться у повідмленні.

Нагадаємо,  житомирянину, який викрав частину покриття спортмайданчика “світить” до шести років позбавлення волі. Житомирянину, який вбив 20-річну дівчину, «світить» від 7 до 15 років позбавлення волі.

 

Leave a Comment