Звершилося: виконком Житомирської міськради «узаконить» автомати питної води у місті

Виконком Житомирської міської ради погодить встановлення автоматів питної води у місті, які працюють вже понад 2 роки. Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті мерії 1 листопада.

«Погодити фізичним особам-підприємцям використання строком на шість місяців об’єктів благоустрою для встановлення торговельних автоматів (пунктів розливу) з продажу питної води на території Житомирської міської територіальної громади у відповідності до наданих ними схем розміщення, виконаних на топографо-геодезичній основі суб’єктом господарювання, який має у своєму складі архітектора, що має кваліфікаційний сертифікат, або архітектором, який має відповідний кваліфікаційний сертифікат», йдеться у документі.

Загалом виконком має намір «узаконити» 64 автоматів питної води. Цим же документом виконком залишив за собою право приймати рішення про демонтаж згаданих об’єктів. Як підставу у проекті рішення передбачили скарги громадян та порушення норм щодо функціонування автоматів.

Згадані об’єкти встановили у Житомирі понад 2 роки тому. Протягом усього цього часу вони функціонували без дозволів та погоджень виконкому.

Нагадаємо, що у жовтні 2021 року у житомирській мерії повідомили, що не надавали дозвіл на встановлення автоматів питної води. У вересні 2022 року мер Житомира Сергій Сухомлин анонсував демонтаж автоматів питної води, які не мають дозволу на встановлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *