4 викладачі з університетів будуть півроку отримувати стипендії Кабміну

Житомирські науковці – викладачі вищих навчальних закладів – отримали стипендії Кабінету Міністрів України. Про це йдеться у додатку до Постанови президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 10 жовтня 2016 року.
naukovtsi3Згідно з текстом Постанови, стипендії отримали два викладачі Житомирського державного університету імені Івана Франка – Тетяна Вакалюк і Сергій Новицький. Як повідомили в прес-службі університету, викладач кафедри прикладної математики та інформатики Тетяна Вакалюк увійшла до числа 212 молодих науковців, яким продовжено виплату стипендій  Кабміну. А молодий викладач кафедри фізики Сергій Новицький увійшов до списку 108 стипендіатів, кому вперше призначили  виплати за наукові досягнення.

naukovtsi1 naukovtsi2

Серед молодих учених, яким призначено стипендії Кабінету Міністрів України, і викладач гірничо-екологічного факультету Житомирського державного технологічного університету Олександр Толкач.

Отримуватиме стипендію Кабміну і викладач факультету обліку та фінансів Житорського  національного агроекологічного університету Катерина Молодецька. Як повідомили в прес-службі університету, молодий науковець працює у сфері моделювання складних динамічних систем, диференціальних перетворень, системного аналізу об’єктів різної природи, інформаційної безпеки держави. Має понад 70 публікації та є співавтором семи навчальних посібників.

Нарахування та виплата стипендій буде проводитися з жовтня 2016 року  по  квітень 2017 року.

Нагадаємо, житомирська триатлоністка Єлістратова отримала стипендію Президента України. Мінфін планує скасувати стипендії. Як відреагували студенти (БЛІЦ-ОПИТУВАННЯ).

Автор фото: з сайтів ЖДТУ та ЖНАЕУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *