Освітяни області просять у влади доопрацювати проект державного бюджету на наступний рік (ВІДЕО)

Освітяни області просять у влади доопрацювати проект державного бюджету на наступний рік (ВІДЕО)

Педагоги вимагають збільшити фінансування освіти.

Близько сотні викладачів і вчителів області 12 жовтня зібралися на Форумі працівників освіти у центральному офісі обласної організації ВО «Батьківщина» для  прийняття резолюції до Уряду, Парламенту та Президента України щодо належного фінансування освіти державним бюджетом у 2017 році.
Такі форуми відбуваються у всіх обласних центрах України. Педагоги стверджують, що сума, запланована на освіту у 2017 ріці, не покриє найнеобхідніших видатків.  І найсумніше в такій ситуації, у молоді зникає належна мотивація до навчання у педагогічних вузах.

У тексті звернення йдеться про те, що проект державного бюджету на 2017, сформований без з урахування реальних потреб освітньої галузі. Він поглиблює кризову ситуацію у системі освіти та свідчить про плани уряду продовжити практику скорочення кількості шкіл та працівників освіти, а також про неповагу до професії вчителя. Викладачі та вчителі області вимагають доопрацювати проект державного бюджету і збільшити видатки на потреби освітньої галузі.

«На сьогоднішній день інтелект, який може продукувати, їде за кордон, іде у бізнес, бо вони також хочуть, щоб їм було добре жити. Ті, хто дбає про культуру, освіту, науку – сьогодні на межі», – сказав проректор Житомирського національного агроекологічного університету, кандидат економічних наук, депутат Житомирської міської ради Іван Мартинчук.
Під час заходу освітяни мали змогу звернутися із питаннями до першого заступника голови ВО «Батьківщина» Івана Кириленка, який прибув до Житомира на форум.

batkivshyna-12-yz-13

batkivshyna-13-yz-13

batkivshyna-2-yz-13

batkivshyna-10-yz-13

batkivshyna-4-yz-13

Нагадаємо, як відреагували житомирські студенти, коли поширилася інформація про те, що мінфін планує скасувати стипендії. У 2017 році житомиряни знову платитимуть зарплати вчителям з власної кишені. На оновлення харчоблоків у кількох житомирських садочках та школах витратили15 мільйонів.

Розміщено на правах реклами.

Leave a Comment