7 квартир придбають за бюджетні кошти у Житомирі для учасників АТО

7 квартир придбають за бюджетні кошти у Житомирі для учасників АТО

Айдарівці вибачилися за поведінку на міськвиконкомі.

У бюджеті на 2017 рік буде передбачено кошти на придбання семи квартир для учасників АТО. Про це повідомив Житомирський міський голова Сергій Сухомлин під час засідання міськвиконкому 1 лютого.

На цьому ж засіданні айдарівці, які заблокували вихід з прес-центру Житомирської міської ради під час засідання міськвиконкому 18 січня, вибачилися перед членами виконкому.

«Нас ввели оману. Як зазвичай, військових використовують у своїх меркантильних цілях. Неправильно було зроблено. Будемо сподіватися, що такого більше не буде, якщо нас не будуть дурити», – сказав представник батальйону «Айдар» Богдан Фещенко.

Після цього зачитав лист до членів виконкому, в якому були вимоги, зокрема, щоб міський голова відзвітував перед громадою про свою роботу, пояснив зменшення відсотка пайової участі до 2 % для забудовника по вул. Вільський шлях, 14, (раніше – вул. Максютова), оприлюднив ціну закупівлі тротуарної плитки. Також йшлося про забудову на Старому Бульварі, по вул. Київській, 6, та про придбання квартир для учасників АТО.

«Для того, щоб стимулювати забудовників вчасно здавати будівництво, щоб не було у нас довгобудів, було прийнято рішення (сесії), що при здачі об’єкта вчасно з 4 % робиться пільга в 2 %. Тоді ж була прийнята пільга з 10 % до 1 % при будівництві виробництва, створення 50 додаткових робочих місць і суми інвестицій», – пояснив Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, ділянка землі на Старому Бульварі може увійти до земель рекреації, що унеможливить будівництво багатоповерхівки на ній. У Житомирі 14 сімей бійців АТО придбали житло за державні кошти.

Leave a Comment