Більшість депутатів Житомирської міськради приходять на сесії непідготовленими

Більшість депутатів Житомирської міськради приходять на сесії непідготовленими

Постійні комісії не розглянули всіх питань.

Жодна з постійних депутатських комісій Житомирської міської ради не розглянула всіх питань порядку денного сесії 12 квітня. Таку інформацію містить довідка оргвідділу міськради, яку перед сесією роздали депутатам.

У регламенті Житомирської міської ради немає жодних вимог щодо розгляду питань порядку денного сесії депутатськими комісіями. Порядок прояснила секретар міської ради Наталія Чиж.

«Постійні комісії мають розглядати всі питання порядку денного. Незалежно від того, чи відносяться вони до їхнього профілю, чи ні», – зазначила посадовець.

Наскільки депутати міської ради підготовлені до сесії — поцікавилися у самих обранців безпосередньо перед пленарним засіданням.

За словами члена соціально-гуманітарної комісії депутата Володимира Башека, його комісія завжди розглядає всі питання порядку денного. На питання, які важливі проблеми виносяться на поточну сесію, він зауважив, що це виплата заробітної плати лікарям.

Разом із тим, за даними оргвідділу Житомирської міської ради депутатська комісія із соціально-гуманітарних питань розглянула лише 13 із 36 питань порядку денного.

Депутат Максим Манухін, який входить до постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування чесно зізнався, що вони розглянули лише 18 питань. Рекомендації дали по всіх, які стосуються їхнього профілю. Найнагальнішим вважає депутат створення Пластового молодіжного центру.

Примітно, що ніхто з них не згадав про договір лізингу, який також затверджували на сесії 12 квітня і не назвав кількість питань, які має розглянути міська рада на засіданні.

Як не дивно, але найбільше — 34 із 36 — питань порядку денного розглянула найменша за чисельністю комісія, регламентна. До її складу входять всього 3 депутати міської ради.

На другому місці — комісія з питань житлово-комунального господарства. Її члени розглянули 25 із 36 питань. На одне питання менше розглянули у бюджетній комісії. Лише половину порядку денного розглянули у земельній комісії. А найменше, понад третину, розглянула гуманітарна комісія.

Нагадаємо, що під час сесії Житомирської міської ради 12 квітня депутати з другої спроби проголосували за купівлю в лізинг автобусів. У Олевській ОТГ розповіли, хто з депутатів прогуляв найбільше сесій.

Leave a Comment