Ми не проти купівлі нових автобусів, ми проти того, як це робиться, – Цимбалюк

Фракція «Батьківщини» у Житомирській міській раді не виступає проти придбання нових автобусів для міста. Депутати категорично проти фінансової кабали, у яку кредит на лізинг може загнати жителів обласного центру.

«Кредит — це завжди зобов’язання. Тому, взявши кредит у банку під лізинг для нових автобусів, керівництво міської ради фактично обтяжило цими зобов’язаннями кожного житомирянина. Сьогодні на душу кожного українця і так припадають мільйонні позики, взяті керівництвом держави у Міжнародного валютного фонду. Переконана, що міська рада могла б запросто узяти ці автобуси без використання кредитних коштів. Тим більше, що гроші на їх закупівлю у бюджеті закладені», – вважає голова фракції «Батьківщина» у Житомирській міській раді Любов Цимбалюк.

За її словами, депутати не мали можливості завчасно ознайомитися із договором, обсяг якого склав кілька десятків сторінок. Тому ніхто не знає, у що це виллється Житомиру і його жителям.

«Фракція «Батьківщини» завжди послідовно виступала і виступатиме за розвиток міста. Однак вона повсякчас категорично виступатиме проти намагань керівництва Житомирської міської ради перекласти фінансову відповідальність на плечі житомирян», – заявила керівник міської «Батьківщини».

Нагадаємо, що депутати Житомирської міської ради з другої спроби підтримали договір купівлі у лізинг 17 автобусів. Раніше планували взяти у лізинг 20 комунальних автобусів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *