“Бронзу” Всеукраїнських ігор з гирьового спорту здобув студент агроуніверситету

Студент ІІІ курсу  технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету Євгеній Колесник посів третє на Всеукраїнському турнірі з гирьового спорту пам’яті Ю.О.Резнікова, що проходив протягом 10-11 грудня у Львові. Про це повідомила прес-служба агроуніверситету.

“Його результат – 160 підйомів у «поштовху двох гирь вагою 24 кг», а також спортсмен  зафіксував 198 підйомів у вправі «ривок однієї гирі 24 кг». Євгеній Колесник виконав норматив майстра спорту України. У нього є понад 40 медалей, десятки відзнак і призових місць на змаганнях районного, обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів”, – йдеться у повідомленні.

Найбільше досягнення студента ЖНАЕУ наразі – «срібло» чемпіонату Європи з гирьового спорту, яке завоював саме на змаганнях у Польщі в травні 2016 року. Щотижня Євгеній тренується по три рази, напередодні чергових змагань переходить у посилений режим – чотири тренування на тиждень. Готують його два тренери – Василь Пронтенко та старший викладач кафедри фізичного виховання ЖНАЕУ Павло Ткаченко.

Нагадаємо, в агроуніверситеті відбудеться турнір пам’яті учасника АТО Дмитра Ільницького. Студенти агроуніверситету перемогли у Кубку України з кікбоксингу.