Житомирські студенти показали найкращий результат за всю історію п’ятиборства в області

Комплекти нагород завоювали студентки Житомирського державного університету імені Івана Франка на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства серед дорослих, юніорів та юнаків, який проходив 3-5 грудня у місті Харкові. Про це повідомила прес-служба університету.

“Чемпіонками України серед дорослих (в командному заліку) стали студентки факультету фізичного виховання і спорту Житомирського державного університету імені Івана Франка Ліза Пеньківська (ОШВСМ, тренер В. П. Толкач, «Динамо»), Юлія Марченко (ОШВСМ, тренер В. П. Толкач, «Динамо») та Катерина Слепченко (ДЮСШ «Авангард», тренер Бігун Н. Л.). В особистому заліку  Єлизавета Пеньківська посіла друге місце, Юлія Марченко – третє місце та Катерина Слепченко – четверте місце”, – йдеться у повідомленні.

Вдалим став виступ дівчат на чемпіонаті України з сучасного п’ятиборства серед юніорів: Єлизавета Пеньківська посіла перше місце, Юлія Марченко – друге місце та Катерина Слепченко – третє місце.

“На думку тренерів, це – найкращий виступ п’ятиборців Житомирської області на чемпіонатах України за весь час розвитку сучасного п’ятиборства на теренах нашої області”, – розповіли у прес-службі.

Нагадаємо, три медалі вибороли студентки ЖДУ на змаганнях зі спортивної аеробіки. У ЖДУ ім. Івана Франка діє Галерея спортивної слави, аналогів якій немає в Україні (ФОТО).

Автор фото: з сайту університету.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *