Медика військово-лікарської комісії СБУ затримала на вимаганні грошей з непридатного до служби призовника

Медика військово-лікарської комісії СБУ затримала на вимаганні грошей з непридатного до служби призовника

Правоохоронці затримали чоловіка у робочому кабінеті.

Медик військово-лікарської комісії Малинського об’єднаного міського військового комісаріату Житомирської області, який вимагав гроші з непридатного до служби призовника, затримала Служба безпеки України.Про це повідомила пресгрупа УСБ України в Житомирській області.

“Оперативники спецслужби встановили, що лікар-невропатолог ЛВК вимагав від призовника дванадцять тисяч гривень. За ці гроші посадовець обіцяв хлопцю видати довідку щодо непридатності до проходження строкової військової служби за станом здоров’я. Такі висновки вже було підтверджено відповідними медичними обстеженнями”, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці затримали фігуранта справи у робочому кабінеті під час одержання всієї суми неправомірної вигоди. У межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України, тривають слідчо-оперативні дії для встановлення інших ймовірних фактів протиправної діяльності затриманого.

Викриття зловмисника проводилось спільно з детективами поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Нагадаємо, заступника керівника департаменту житомирської мерії судитимуть за хабар. Інженеру із “Житомиргаз”, якого затримали із хабарем, заборонили вночі виходити із дому

 

 

 

Leave a Comment