Депутати облради проситимуть парламентарів скасувати закони проти бізнесу

Депутати Житомирської обласної ради приймуть звернення до Верховної Ради щодо скасування законів №№ 128-ІХ та 129-ІХ щодо введення касових апаратів. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті облради.

«Норми, передбачені вказаними законами, не підтримуються представниками малого та середнього бізнесу, експертами, переважною більшістю асоціацій, об’єднань підприємців і Державною регуляторною службою України.

Серед можливих серйозних наслідків дії прийнятих законів Державна регуляторна служба України вбачає підвищення вартості процедур адміністрування та зростання кількості перевірок відповідними службами тощо», – йдеться у документі.

Автори звернення вважають, що набуття чинності законами №№128-ІХ та 129-ІХ призведе до «негативних економічних наслідків, погіршення інвестиційного клімату та суспільної напруги». З огляду на це, депутати облради просять своїх «старших» колег скасувати ці ініціативи.

Нагадаємо, що через сутички підприємців із поліцією у Києві стало погано жителю області. До підприємців, які пікетували Житомирську ОДА 28 жовтня не вийшли ані голова, ані його заступник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *