Під Коростенем з поїзда евакуювали пасажирів. Правоохоронці шукали вибухівку

Під Коростенем з поїзда евакуювали пасажирів. Правоохоронці шукали вибухівку

Вибухових речовин не знайшли.

7 листопада на електронну пошту поліції надійшов лист про загрозу вибуху у потязі «Львів-Київ». Правоохоронці проводили заходи, необхідні для перевірки повідомлення. Потяг зупинили, а пасажирів евакуювали. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

“На електронну пошту поліції надійшов лист про загрозу вибуху у потязі «Львів-Київ». Відтак потяг зупинили неподалік м. Коростеня, а пасажирів вивели із вагонів на безпечну відстань. Вибухотехніки ГУНП Житомирщини провели огляд потяга. Жодних вибухових пристроїв, вибухових речовин або конструктивно схожих на них предметів виявлено не було. Пасажири повернулися до вагонів, щоб продовжити поїздку. О 12:10 потяг відновив свій рух”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Житомирі знову “замінували” ОДА. У центрі Житомира “замінували” собор. А 25 жовтня уранці на електронну пошту ГУНП Житомирщини надійшов електронний лист про закладення вибухівки біля приміщення Житомирської ОДА та на залізничному вокзалі. У Житомирі знову «замінували» декілька вузів. Поліцейські проводять евакуацію людей з приміщень. Аноніму, який повідомив про замінування ОДА, «світить» 6 років тюрми.

 

Leave a Comment