Для викриття наркозбутчиків правоохоронці області понад 30 разів купували наркотики

Для викриття наркозбутчиків правоохоронці області понад 30 разів купували наркотики

 З початку року поліцейські Житомирщини викрили майже півтисячі наркозлочинів.

З початку року поліцейські Житомирщини викрили майже півтисячі наркозлочинів. Кожен шостий – це продаж наркотичних засобів або сировини. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

Слідчі поліції оголосили про підозру у вчиненні цих злочинів близько 250 особам, півсотні з них – це продавці наркотиків. За таку діяльність їм загрожує до 8 років ув’язнення. Для викриття діяльності наркозбутчиків оперативники правоохоронці провели три десятки оперативних закупок.

«Серед виявлених поліцейськими упродовж 9 місяців злочинів, пов’язаних із незаконним обігом заборонених речовин, левову частку (293 із 464) становить нелегальне виготовлення або зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин чи їх аналогів. Практично однаково по кількості задокументовано фактів вирощування сировини та продажу готового продукту – по 73-74. Однак, якщо за незаконний посів порушник у залежності від його розмірів може відбутись покаранням у вигляді штрафу, то відповідальність за торгівлю наркотиками – безальтернативне позбавлення волі на термін від 4 до 10, а то й 12 років», – йдеться у повідомленні.

Є серед виявлених поліцейськими кримінальних правопорушень і наркопритони та лабораторії по виготовленню ширки, марихуани чи амфетаміну.

«Для викриття діяльності наркозбутчиків оперативники Управління протидії наркозлочинності спільно з іншими службами поліції провели три десятки оперативних закупок, – розповів начальник УПН ГУНП Житомирщини Олександр Богун. – 42 торгівця наркотиками нами затримувались по ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) КПК на місцях вчинення ними протиправних діянь. У подальшому судом половині з них обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою».

Під час розслідування злочинів, пов’язаних із продажем наркотиків, на майно підозрюваних накладено арешти на загальну суму понад 860 тис. грн. Окрім того, у ході проведення слідчих дій з незаконного обігу вилучено майже 45 кг наркотичних засобів, серед яких 25 кг марихуани, майже 4 кг макової соломи, 11,5 кг опію та інші речовини.

Нагадаємо, під Житомиром поліцейські знищили у вогні наркотиків на 2 мільйони гривень. У Коростишівському районі поліцейські у будинку селянки виявили наркотики та боєприпаси.

Leave a Comment