Дохід депутата Пучича: донорство, гроші від громадських організацій та страхові виплати

Дохід депутата Пучича: донорство, гроші від громадських організацій та страхові виплати

Декларація.

Владислав Пучич, який став депутатом Житомирської міської ради у листопаді минулого року, заробив торік трохи більше, ніж 92 тис. грн. Відповідну інформацію містить декларація про доходи, яку він оприлюднив 27 березня.

Відповідно до документу, 74 тис. 669 грн Пучич отримав від Фонду Інновацій та Розвитку, засновником якого є екс-заступник міністра юстиції, екс-депутат парламенту Грузії Георгій Вашадзе. Ще 18 тис. грн надійшли від громадської організації “Інститут розвитку суспільних інновацій”. Цікаво, що керівником згаданої ГО є однопартієць Пучича – Зоя Буйницька, яка очолює обласну організацію політичної партії “Демократичний альянс” у Луганську. Сам Пучич є керівником цієї ж партії у Житомирській області. Ще 60 грн – депутату заплатили за донорство та 103 грн – це кешбек від ПАТ «Універсал банк» (принцип роботи кешбеку: власник картки розраховується картою в торгових мережах і отримує в кінці місяця певний відсоток від витраченої суми).

Його дружина за минулий рік отримала 18 тис. 920 грн страхових виплат від управління праці та соцзахисту Корольовської райради та 1 тис. 515 грн зарплати в ТОВ «Північ-спецодяг».

Крім того, депутат задекларував 18 тис. грн готівкових коштів та 61 тис. 128 грн, які зберігає на банківському рахунку. Щодо нерухумості – Пучич є співвласником двох квартир у Житомирі, де йому належить по 50%.

Нагадаємо, новий депутат міської ради купив у заступника губернатора «юзаний» автомобіль. Що стосується декларації Кирилюка – торік він заробив трохи більше 1300000 грн. Зокрема, 1270192 грн – це дохід від підприємницької діяльності та 70850 грн – гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовим правочинами. Готівкою депутат декларує 36 000 доларів та 40 000 грн.

Leave a Comment