У житомирській мерії хочуть зобов’язати власників землі прибирати прилеглі території

У житомирській мерії хочуть зобов’язати власників землі прибирати прилеглі території

Антимонопольний комітет проти.

Житомирська міська рада хоче зобов’язати власників та орендарів земельних ділянок прибирати прилеглі території. Цю вимогу мають прописати у нових правилах благоустрою Житомирської об’єднаної територіальної громади. Про це під час засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету сказав заступник начальника управління комунального господарства міськради Віталій Шевчук.

«У типових правилах благоустрою, якими зараз керується міська рада, прописано, що орендар або власник землі може прибирати прилеглу територію. Поняття «може» нас не влаштовує, адже воно означає, що може прибирати, а може не прибирати. І ми хочемо включити до правил обов’язок прибирати прилеглі території», – сказав Шевчук.

За його словами, з цим не погоджується регіональне відділення антимонопольного комітету. Саме це стало причиною того, що АМК 1 листопада не погодив новий проєкт правил. Однак в управлінні наполягають на включенні до нових правил саме обов’язку прибирати прилеглі території.

Попередні правила з благосутрою були прийняті ще у 2012 році. 18 грудня 2018 року їх було скасовано і почали діяти типові правила. На сайті міської ради новий проєкт згаданого документу оприлюднили 28 жовтня.

Нагадаємо, що житомиряни вимагають ліквідувати інспекцію з благоустрою. За благоустрій житомирської школи №17 заплатили з бюджету майже 3 млн грн.

Leave a Comment