Із житлом для лікаря: на Житомирщині відкрили сучасну амбулаторію (ФОТО)

У Ємільчинській громаді у селі Підлуби 20 жовтня відкрили сучасну амбулаторію загальної практики сімейної медицини з житлом для лікаря. Про це повідомила пресслужба обласної ради.

“Новозбудована амбулаторія розподілена на житлову зону, де розміщено житлові кімнати, кухня їдальня, гардеробна, санвузли, душові, а також на зону для надання первинної медичної допомоги – кабінети лікарів, процедурна, кабінет щеплень, аптечний пункт, реєстратура”, – йдеться у повідомленні. 

Загальна вартість амбулаторії понад 9 млн грн, із них  більше 8 млн грн – субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, та майже 1 млн грн – співфінансування з місцевого бюджету.

Нагадаємо, правоохоронці виявили розкрадання коштів місцевого бюджету, виділених на будівництво сільської амбулаторії у Радомишльському районі. Призначена у межах досудового розслідування будівельно-технічна експертиза підтвердила, що при будівництві тільки цієї амбулаторії дії підрядника призвели до розтрати майже 1 мільйона бюджетних коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *