Хроніка виборів президента: Житомирська область (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Хроніка виборів президента: Житомирська область (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

 В Україні 31 березня стартували вибори Президента України.

Хроніка подій дня виборів у Житомирській області. Оновлюється постійно:

8:00

У Житомирській області відкрилися виборчі дільниці, де мешканці міста можуть проголосувати за одного з кандидатів на посаду президента. Дільниці працюватимуть до 20:00.


9:00

Поліцейські повідомляють, що забезпечують охорону публічного порядку та безпеку громадян. Станом на 9:00 повідомлень про порушення виборчого законодавства до поліції не надходило.


10:00

У Житомирській області на дільниці у Коростені комісія дозволила виборцям проголосувати до 8:00. Про це повідомила прес-служба громадянської мережі ОПОРА в Житомирській області. Аргументація – виборці поспішали на електричку.

 

До територіальних підрозділів поліції області надійшли 6 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. За усіма нині розпочаті відповідні перевірки.

 

Спостерігачі громадянської мережі ОПОРА зафіксували голосування виборців без паспортів на дільниці у Черняхівському районі. Зокрема, у селі Зороків Черняхівського району (ВО № 66, м. Малин) на дільниці №181143 зафіксовані непоодинокі голосування виборців без паспортів.


11:00

У Житомирі станом на 11:00 проголосували 14,13% виборців (не враховуючи виборців частини Богунського району, який належить до виборчого округу №67). Про це повідомили у Центральній виборчій комісії.

У місті Новоград-Волинський, Баранівському, Ємільчинському, Новоград-Волинському, Пулинському районі, які входять до округу № 65, проголосували 18,77 % виборців.

У окрузі № 64 (місто Коростень, Коростенський, Лугинський, Овруцький, Олевський райони) – 16,13% виборців.

Найнижчою зранку була явка у окрузі № 66 – 13,61%. Це місто Малин, Брусилівський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Радомишльський, Хорошівський, Черняхівський райони.

У місті Бердичеві, Андрушівському, Бердичівському, Попільнянському та Ружинському районах проголосували 19,77%. 

У виборчому окрузі №67 проголосували 15,75% виборців. До складу ВО № 67 з центром у м. Чуднів входять 4 райони Чуднівський, Любарський, Житомирський, Романівський та частина Богунського району міста Житомир.


11:31

Голова обласної ради Володимир Ширма проголосував на виборах Президента України. Своє волевиявлення очільник депутатського корпусу зробив у смт Ємільчиному на виборчій дільниці №180246, що розташована у школі №1.


11:12

Голова ОДА Ігор Гундич оприлюднив фото з виборчої дільниці, показавши крупним планом свій бюлетень.

Фото з бюлетенем опублікував на своїй сторінці і Житомирський міський голова Сергій Сухомлин. «Громадянський обов‘язок виконав», – написав він.


11:47

У Житомирській області спостерігачі ОПОРИ повідомляють, що до виборчих дільниць підвозять виборців за ініціативи місцевої влади.


12:00

Поліцейські зареєстрували 13 повідомлень про можливі порушення. Серед них є таке, що може мати ознаки кримінального правопорушення.


14.00

До підрозділів поліції області надійшли 37 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. Серед таких інформації про:
– виявлення у реєстрі виборців прізвищ померлих осіб у містах Малині та Коростишеві;
– здійснення виборчої агітації у день голосування у кількох районах;
– волевиявлення без надання підтверджуючих особу виборця документів у кількох районах;
– фотографування виборчих бюлетенів в обласному центрі, містах Овручі та Бердичеві;
– пошкодження бюлетеня у м. Коростишеві та інші.
Усі повідомлення відповідним чином зареєстровані та за вказаними фактами поліцією здійснюються перевірки.


15:00

Явка виборців у Житомирській області становила 47,35%. Такі дані станом на 15:00 оприлюднила Центральна виборча комісія України.

За інформацією ЦВК, у окрузі №62, що у Житомирі (не враховуючи виборців частини Богунського району, який належить до виборчого округу №67), проголосували 46,31 % виборців.

У місті Бердичеві, Андрушівському, Бердичівському, Попільнянському та Ружинському районах (округ № 63) проголосували 48,85% виборців.

В окрузі 67 свій вибір вже зробили 46,95 % виборців. До складу округу з центром у міста Чуднів входять 4 райони Чуднівський, Любарський, Житомирський, Романівський та частина Богунського району міста Житомир.


16:00

До територіальних підрозділів поліції Житомирщини надійшло 44 повідомлення про ймовірні порушення виборчого законодавства. Усі повідомлення відповідним чином зареєстровані та за вказаними фактами поліцією здійснюються перевірки.


17:00

Стало відомо, що станом на 15:00 у окрузі № 64 (місто Коростень, Коростенський, Лугинський, Овруцький, Олевський райони) проголосували – 45,89% виборців.

У місті Новоград-Волинський, Баранівському, Ємільчинському, Новоград-Волинському, Пулинському районі, які входять до округу № 65, проголосували 49,36% виборців.

У окрузі № 66 – 45,63%. Це місто Малин, Брусилівський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Радомишльський, Хорошівський, Черняхівський райони.


 20:00

За даними Центральної виборчої комісії, всі виборчі дільниці Житомирщини завершили голосування. Остаточна явка на виборах президента України жителів Житомирської області становила 64,56%. (взяли участь 110 тис. 338 виборців).


1 квітня 2019 року
10:00

На територіальному окрузі № 62 (частина Богунського району, Корольовський район міста Житомир) та № 63 (місто Бердичів, Андрушівський, Бердичівський, Попільнянський, Ружинський райони) опрацювали 100% протоколів. Згідно з офіційними даними, на цих округах нйбільше голосів набрав кандидат у президенти Володимир Зеленськи, 31,97 %  та 27,14% голосів відповідно.

Leave a Comment