«Коменерго-Житомир» можуть оштрафувати на понад півмільйона

«Коменерго-Житомир» можуть оштрафувати на понад півмільйона

Через податкові накладні.

Керуючу компанію «Коменерго-Житомир» можуть оштрафувати на 566 тис. 325 грн 52 коп. Інформацію про це містить рішення Житомирського окружного адміністративного суду від 11 липня № 240/2685/19.

Ще 13 грудня 2018 року ТОВ «КК «Коменерго-Житомир» отримало від Головного управління ДФС України у Житомирській області повідомлення-рішення про нарахування штрафних санкцій за порушення термінів реєстрації податкових накладних. Зі скаргою на дії податківців компанія звернулася до суду.

Засідання «феміди» тривали з 13 березня до 11 липня. Врешті суд прийняв рішення про задоволення ТОВ «КК «Коменерго-Житомир» вимог податківців.

«В задоволенні позову Товариства з обмеженою відповідальністю «Керуюча компанія «КомЕнерго-Житомир» до Головного управління ДФС у Житомирській області про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення форми «Н» від 13.12.2018 № 0020695112 відмовити», ‒ йдеться у документі.

Рішення суду має набути чинності 11 серпня у разі, якщо «Коменерго-Житомир» не подасть апеляцію до суду вищої інстанції.

Нагадаємо, що підприємця, який торгував іграшками зі свинцем, оштрафували і зобов’язали знищити їх. Інспектор-еколог, який попався на хабарі, сплатить понад 25 тис. грн штрафу.

Leave a Comment