Компанія з офшорним корінням пожертвує Житомиру світлофор

Житомирська міська рада прийме як благодійну пожертву від компанії «Н. С. К. Сіті» світлофор по вулиці Вітрука, 9а. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті. Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, співзасновником фірми є закрита акціонерна компанія «Пітфілд Груп Лімітед», зареєстрована на Британських Віргінських островах. Останні, згідно з постановою кабміну 2011 року, є офшорною зоною.

«Розглянувши звернення ТОВ «Н.С.К. СІТІ» про безоплатну передачу в якості благодійної пожертви світлофорного об’єкту по вулиці Вітрука, 9а, з метою його подальшої експлуатації та утримання для забезпечення безпеки руху транспорту та пішоходів в м. Житомирі, міська рада вирішила надати згоду на прийняття світлофорного об’єкту по вулиці Вітрука, 9а, балансовою вартістю 32 тис. 95 грн 87 коп від ТОВ «Н.С.К. СІТІ» в якості благодійної пожертви», – йдеться у документі.

Проектом рішення також передбачили передачу світлофора на баланс комунального підприємства «Міськсвітло».

ТОВ «Н. С. К. Сіті» зареєстроване у Києві. Його співвласником є брат українського мільярдера, депутата Київської міської ради і власника мережі маркетів «Фуршет» Ігоря Баленка Олександр. Сам столичний депутат володіє більшістю активів «Н. С. К. Сіті» через фірму «Реалті-Класік», засновником якої є він та офшорна кіпрська компанія «Піар Юкрейніан Ресерч Енд Дівелопмент Лімітед».

Нагадаємо, що у 2018 році міська рада планує збудувати 13 світлофорів за майже 2 млн грн. У Житомирській міськраді не знають, хто побудував світлофор біля “Кромберг і Шуберт”. Житомирський аеропорт пожертвував минулого року міській раді злітну смугу зі штучним покриттям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *