Корольовська райрада Житомира таки дозволила обмежити свої повноваження

Корольовська райрада Житомира таки дозволила обмежити свої повноваження

Щоправда, аж із сьомої спроби.

Корольовська районна рада Житомира таки погодилася передати повноваження у сфері соціального захисту Житомирській міській раді. За це під час сесії 13 лютого проголосували 19 із 36 депутатів.

Щоб проголосувати з даного питання, депутатам Корольовської райради довелося збиратися аж сім разів. У останньому пленарному засіданні 7 лютого двічі оголошували перерву за браком кворуму.

Рішення про передачу повноважень Корольовською та Богунською районними радами прийняли на сесії Житомирської міської ради. Планують створити на базі департаменту соціальних послуг міськради “прозорі офіси” Однак набути чинності воно має лише після згоди районних рад на передачу повноважень. Богунська райрада погодилася передати повноваження місту ще на першій, передноворічній, сесії. Депутати Корольовського району вирішили ж вивчити питання детальніше.

Згодом думки депутатів райради розділилися і сесія так і не змогла визначитися з даного питання. Через відсутність гарантій з боку міської ради щодо збереження робочих місць працівників управління праці та соціального захисту Корольовської районної ради частина депутатів відмовилася голосувати за це рішення.

На сесії 7 лютого до порядку денного включили питання відставки голови Корольовської районної ради Олега Сої. Однак 13 лютого під час продовження засідання голова запропонував зняти це питання через відсутність проекту рішення.

Нагадаємо, що під час сесії 15 грудня депутати Корольовської районної ради відмовилися передавати свої повноваження міській раді. Повторно з цього приводу депутати зібралися вже 10 січня, однак для проведення не вистачило кворуму. Богунська районна рада погодилася на передачу повноважень у сфері соцзахисту ще 12 грудня.

Leave a Comment