Краєзнавчий музей знову проведе день «селфі» з експонатами

Краєзнавчий музей знову проведе день «селфі» з експонатами

18 січня.

Житомирський обласний краєзнавчий музей знову проведе день селфі. Повідомлення про це оприлюднили на сайті обласної ради.

«Це уже традиційний флешмоб, коли відвідувачі музею завантажують в інтернет свої фотографії на фоні експонатів. Наш музей долучається до акції вже четвертий рік поспіль. У такий спосіб намагаємось зацікавити молодь, аби для них ходити в музей стало трендом, щоби зробити фото з музею було так само модно, як зробити фото з нової кав’ярні», – цитує пресслужба облради директора музею Романа Насонова.

За його словами, якщо перший рік флешмобу знімки викладали хіба що самі музейники, то тепер уже відвідувачі йдуть зі знанням справи і, навіть, з власним «реквізитом».

«Цього року ми вирішили провести акцію під гаслом «Краєзнавчому музею 155 років, а у тебе й досі немає селфі з експонатом?!». Тож є прекрасна нагода зробити фото у ювілейну дату і більше дізнатися про наш музей, який є найстарішим музейним закладом України», – розповів директор музею Роман Насонов.

Аби долучитися до флешмобу, потрібно 18 січня з 10:00 до 17:15 завітати у краєзнавчий музей або в одну з філій, безкоштовно зробити селфі з улюбленим експонатом, розмістити фото на сторінці у Facebook чи Twitter, додавши теги #MuseumSelfie #kraeznavchiyztmuseum. Організатори заходу наголошують, що при фотозйомці забороняється використовувати спалах, адже це шкодить музейним раритетам. Авторів найоригінальніших фото обіцяють оголосити вже 23 січня.

Довідково. Житомирський обласний краєзнавчий музей був заснований у другій половині ХІХ ст. Започаткувала музейне зібрання у 1865 році невелика колекція мінералів, яка швидко зростала зусиллями вчених, краєзнавців і колекціонерів та зберігалася й експонувалася у публічній бібліотеці до 1911 року. Нині музей зберігає понад 150 тис. пам’яток природи, історії та культури краю.

Нагадаємо, що родичка Зубка не змогла очолити краєзнавчий музей. Конкурс на нового директора оголошували у жовтні 2019 року.

Leave a Comment