Лабораторний центр області таки прийматиме тести на коронавірус

Лабораторний центр області таки прийматиме тести на коронавірус

Головного санлікаря області звільнили.

Житомирський обласний лабораторний центр не зупинятиме прийом зразків для ПЛР-дослідження. Про це на своїй сторінці у Facebook написав головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

«Є велика кількість зразків у певних областях, зокрема, в Житомирській. Сьогодні частина зразків Житомирського обласного лабораторного центу була відправлена в інші лабораторії, які менш завантажені», ‒ написав Ляшко.

Він також повідомив, що головного санітарного лікаря області, в. о. Керівника обласного лабораторного центру Зиновія Парамонова звільнено із займаної посади.

«При всій повазі до досвіду та віку виконуючого обов’язки керівника Житомирського обласного лабораторного центру прийнято рішення дати розпорядження припинити виконання обов’язків людиною, на яку вони були покладені», ‒ пише далі головний санлікар України.

В той же час, колектив лабораторного центру вже зібрав підписи на підтримку Парамонова та направив відповідне звернення до Президента України та головного санлікаря України. Напередодні, під час засідання виконкому Житомирської міської ради, мер Сергій Сухомлин заявив, що має намір звернутися до Кабміну та головного санлікаря України щодо головного санлікаря області. Причиною звернення мала стати доцільність перебування останнього на посаді.

Нагадаємо, що у житомирській мерії відмовилися виконувати постанову головного санлікаря області. Близько 800 хворих чекають півмісяця на проведення лабораторного дослідження на COVID-19.

Leave a Comment