Лише 42,2% жителів області обрали лікарів та підписали декларації

Лише 42,2% жителів області обрали лікарів та підписали декларації

В ОДА кажуть, що це 5 місце серед областей України.

Понад півмільйона жителів Житомирщини обрали своїх лікарів та підписали декларації. Це близько 42,2% від загальної кількості населення області. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації.

«На Житомирщині декларації із лікарями підписали понад 518 тис. жителів, що близько 42,2% від загальної кількості населення області. За аналітикою МОЗу Житомирська область продовжує лідирувати за темпами підписання декларацій та займає 5 місце серед областей України», –  повідомили в управлінні охорони здоров’я ОДА.

За даними управління, до Національної електронної системи охорони здоров’я «eHealth» вже приєднались 57 медичних закладів та 808 лікарів.

Серед лідерів за темпами підписання декларацій – Довбиська ОТГ (80,8%), Баранівська ОТГ (63,1%), Тетерівська ОТГ (62,7%), Овруцька ОТГ (62,6), Чуднівський район ( 60,7%).

З липня 8 закладів первинної медичної допомоги Житомирської області, серед яких 1 приватний, вже отримують кошти за кожного пацієнта від  Національної служби здоров’я України.

Нагадаємо, в обласній лікарні відкрили сучасне «інсультне» відділення, яке оновили за 7 мільйонів гривень. А в обласній лікарні відкрили терапевтичне відділення для «чорнобильців» та учасників АТО. В обласній лікарні відкрили оновлений блок для пацієнтів з патологією нирок.

Leave a Comment