У Житомирі встановили першу міську собачу вбиральню

У Житомирі встановили першу міську собачу вбиральню

На території Центру захисту тварин.

У Житомирі встановили першу міську собачу вбиральню. Поки що на території Центру захисту тварин, що по вулиці Параджанова.Про це повідомила на своїй сторінці у Facebook керівник центру Олександра Мельник.

“Це не досягнення. Це норма. Це особиста та соціальна відповідальність. За деякими статистичними дослідженнями, 60% українців прибирають за своїми улюбленцями, а 40% створюють проблеми. Вважаю, для того, аби змінити ці цифри на краще, має бути належне виховання+соціальна реклама+штрафна система. А ще суворий контроль за дотриманням правил утримання і вигулу тварин, обов‘язкова реєстрація домашніх хвостатих, належна утилізація екскрементів і т.д. Майданчики і зони для вигулу – також прекрасна ідея та життєва необхідність! Проте. Є два варіанти. Сидіти і чекати, поки все це реалізується глобально і локально… А можна просто перемогти свою лінь, придбати еко-пакетики, прибрати за улюбленцем, тим самим, ставши гарним прикладом для інших та зробивши свій внесок до покращення екосистеми міста та особистого комфорту.

До відома, продукти життєдіяльності собак – НЕ добрива. За даними управління охорони н.с. – джерело не тільки захворювань, але і забруднень, що за своїми отруйними властивостями прирівнюються до хімікатів та нафти”, – написала Олександра.

Нагадаємо, у Житомирі відбулася перша виставка безпородних собак «Мокрий ніс». Житомирянин вимагає у міськради: відловлювати бездомних собак і тримати їх за межами міста. Житомирянин вважає, що евтаназія допоможе вирішити проблему з безпритульними собаками міста.

 

Leave a Comment