У міськраді пояснили, чому у школах вимагають довідки про місце реєстрації дитини

У міськраді пояснили, чому у школах вимагають довідки про місце реєстрації дитини

 Хочуть порахувати місцевих та немісцевих школярів.

У школах Житомира просять батьків принести довідки про місце реєстрації учнів. У міській раді кажуть, що з таким проханням до керівників загальноосвітніх навчальних закладів Житомира звернувся департамент освіти міської ради. Мета даного звернення – зібрати та узагальнити інформацію про кількість дітей, які зареєстровані та проживають у місті Житомирі, навчаються у місцевих школах, гімназіях, ліцеях та тих, які не зареєстровані.

«Інформація про місце реєстрації дітей, які навчаються у Житомирі, не буде спрямована на встановлення будь-яких обмежень на отримання освіти, у тому числі, за територіальним принципом. Однак місту необхідно отримати достовірну інформацію щодо кількості дітей з інших територіальних громад для здійснення бюджетного планування та з метою співпраці з навколишніми ОТГ. Адже міський бюджет бере на себе додаткові навантаження, забезпечуючи місцеві пільги, зокрема, на харчування», – пояснила заступник міського голови Вікторія Краснопір.

На даний час вже 19 тисяч батьків з 28 тисяч, діти яких навчаються в загальноосвітніх закладах міста надали відповідні довідки. Надати довідку пропонується до 1 березня 2019 року. Довідки для родин мешканці багатоквартирних будинків в цей період отримуються у ВЖРЕПах, ОСББ та керуючих кампаніях, що обслуговують житловий фонд. Для приватного сектору необхідно звернутись до управління ведення реєстру територіальної громади.

Нагадаємо, житомиряни пропонують назвати на честь Марини Поплавської школу №33. У Житомирі планують створити школи у медичних закладах, де діти проходять довготривале лікування.

Leave a Comment