Міст через річку Ірша робитиме польська фірма

Міст через річку Ірша робитиме польська фірма

За понад 6 мільйонів.

Міст через річку Ірша у Малинському районі робитиме польська фірма SP. Z O.O. Mast-Bud. Такими є підсумки тендеру, який оголосив департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації ще 12 травня 2020 року. Вартість робіт складе 6 млн 230 тис. 941 грн 99 коп. Відповідну інформацію оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Участь у торгах взяли дві компанії: згадана польська та столична «Будстандарт ЛТД». Різниця у пропозиціях склала трохи більше, ніж 3 тис. 600 грн.

На сайті компанії йдеться, що вона з 2014-го року працює в Польщі. У березні 2018-го року фірма відкрила представництво в Україні. Примітно, що знаходиться воно на території області.

За умовами договору, завершити роботи з будівництва мосту мають завершити до кінця 2021-го року. Оплату робіт проводитимуть двома траншами: половину — після початку робіт, ще половину — після завершення.

Нагадаємо, що у Новограді-Волинському капітально відремонтують центральну площу. Ремонт фасаду будинку культури у Новограді робитиме чоловік в. о. міського голови.

Leave a Comment