На ремонті шкільного даху у Новограді-Волинському «відмили» понад 220 тисяч

У Новограді-Волинському керівника приватного підприємства підозрюють у заволодінні бюджетними коштами у розмірі 227 тис. грн. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Директор підприємства-підрядника протягом серпня-вересня 2019 року, звітуючи про виконаний ремонт даху сільської школи, відобразив в офіційних документах неправдиві відомості. Зокрема, значно завищив вартість виконаних будівельних робіт та їх обсяги, включивши навіть ті роботи, які насправді не виконувалися. Його спільник – інженер з технічного нагляду, за попередньою змовою з підрядником, підписав недостовірні документи та засвідчив їх печаткою», – йдеться у повідомленні.

Наразі прокурор подав до суду клопотання про накладення арешту на майно підозрюваних – транспортні засоби та нерухомість, які належать їм на праві власності.

Нагадаємо, що на Житомирщині судитимуть підрядника, який привласнив понад мільйон на будівництві дороги. У Бердичівському районі підприємець привласнив понад 700 тисяч бюджетних коштів на ремонтах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *