На Житомирщину завезли хамсу з окупованого Криму на майже 2 мільйони

На адресу одного із підприємств області надійшло 234 тонни мороженої хамси від підприємства з Ростовської області, що у Росії. У ході перевірки житомирські митники виявили, що перероблена виловлена продукція на тимчасово окупованій території АР Крим. Про це повідомили у Житомирській митниці ДФС.

«На адресу підприємства у Житомирській області надійшов товар «хамса морожена» від підприємства з Ростовської області Російської Федерації з наданням сертифікату про походження російського товару. Житомирською митницею ДФС проведено перевірку та отримано відповідь від Таганрозької міжрайонної торгово-промислової палати, що перероблена виловлена продукція на тимчасово окупованій території АР Крим. Загальна кількість поставки понад 234 тонни на суму майже 2 мільйони гривень. За попередніми розрахунками в державний бюджет не було сплачено митних платежів на суму понад 46 тисяч гривень», – йдеться у повідомленні.

За вказаним фактом Житомирська митниця ДФС у відношенні керівника українського підприємства склала протокол про порушення митних правил за ст.485 Митного кодексу України, якою передбачено накладення штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів.

Нагадаємо, Новоград-Волинський завод продає свої сільгоспмашини Росії. А жителі області продовжують емігрувати до країни-агресора.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *