На Житомирщині відмовили у реєстрації шести потенційним кандидатам у депутати

На Житомирщині відмовили у реєстрації шести потенційним кандидатам у депутати

Це представники трьох партій.

У Радомишльській та Овруцькій територіальних виборчих комісіях відхилили подання на шістьох потенційних кандидатів у депутати до місцевих рад від Радикальної партії Олега Ляшка, «Громадського руху «Народний контроль» та Всеукраїнського об’єднання «Свобода». Про це повідомили у Громадянській мережі ОПОРА.

«У Радомишльській міській виборчій комісії відхилили п’ять подань: чотири з них від районної організації Радикальної партії Олега Ляшка (на Василя Білошицького, Вікторію Бурбу, Віліну Добровольську, Юлію Козіянчук) та одне від  районної організації політичної партії «Громадський рух «Народний контроль» (на Петра Товстенка).  Причиною відхилення в обох випадках була відсутність заяв та згоди на балотування до місцевої ради. У Овруцькій міській виборчій комісії відхилили одного потенційного кандидата – Мирослава Сабова  від Всеукраїнського об’єднання «Свобода», також у зв’язку з відсутністю повного комплекту реєстраційних документів», – йдеться у повідомленні.

До слова, у Житомирській області 29 жовтня відбудуться вибори у 13 об’єднаних територіальних громадах. Відповідно до інформації Центральної виборчої комісії, на сьогодні кількість громад, у яких в 2017 році вже призначені перші місцеві вибори, не є остаточною. Такі вибори можуть бути призначені до кінця поточного року на будь-яку неділю грудня крім останньої. Центральна виборча комісія продовжує очікувати надходження звернень від обласних державних адміністрацій щодо призначення перших місцевих виборів в інших громадах, які вже об’єдналися, або мають намір об’єднатися.

Нагадаємо, у половині районів, в які їздив голова ОДА, у жовтні пройдуть вибори. У Пулинському районі, жителі якого також очікують на вибори в жовтні, отримали з рук віце-прем’єра Геннадія Зубка шкільні автобуси.

Leave a Comment