Облрада звернеться до Зеленського щодо місцевого телебачення

Облрада звернеться до Зеленського щодо місцевого телебачення

Проситимуть збільшити обсяг.

Депутати Житомирської обласної ради проситимуть Президента України, Кабмін та Нацраду з питань телебачення і радіомовлення збільшити обсяг регіональних новин на місцевому філіалі суспільного телебачення. Відповідний проєкт рішення оприлюднили на сайті облради.

«Нині в області транслюються 4 телевізійні канали Суспільного мовника — UA:Перший, UA:Культура, UA:Крим та UA:Житомир. І лише 1 годину виділено для інформування про життя громад Житомирської області, що є недостатнім для всебічного висвітлення актуальних питань Житомирщини», ‒ вважають автори звернення.

На їхню думку, політика правління ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України» спрямована на скорочення ефірного часу регіональних філій. Тож депутати вважають недоцільним приєднання Житомирської обласної державної телерадіокомпанії до Національної телерадіокомпанії та до Суспільного мовника.

Депутати просять органи державної влади збільшити обсяг присутності на місцевому телебаченні регіональних новин.

Нагадаємо, що депутати облради звернуться до Зеленського та Верховної Ради з проханням зменшити розмір грошової застави на місцеві вибори. Облрада просить органи державної влади переглянути розмір грошових виплат інвалідам дитинства.

Leave a Comment