Перші особи області та міста проігнорували вшанування жертв голодомору у Житомирі (ФОТО)

Перші особи області та міста проігнорували вшанування жертв голодомору у Житомирі (ФОТО)

Прислали заступників.

Перші особи Житомирської області та міста проігнорували вшанування пам’яті жертв репресій та голодомору 23 листопада. Захід відбувався на площі Путятинській біля пам’ятника Скорботному Янголу.

На мітингу-реквіємі не були присутні ані голова ОДА Віталій Бунечко, ані голова облради Володимир Ширма, ані міський голова Житомира Сергій Сухомлин. Якщо Бунечко та Сухомлин замість себе «відрядили» своїх заступників, то замів Ширми на мітингу помічено не було. Проігнорували захід і голови Корольовської та Богунської рад Житомира Олег Соя та Олександр Блощинський.

Примітно, що у День Гідності та Свободи міський голова Житомира Сергій Сухомлин також був відсутній. Мерію представляв його заступник Дмитро Ткачук. Обласну раду представляв заступник голови Сергій Крамаренко. Голова ОДА Віталій Бунечко участь у вшануванні загиблих Героїв Небесної Сотні взяв особисто.

Нагадаємо, що Гундич і Сухомлин проігнорували ветеранів у День перемоги. У житомирській мерії забули про рішення виконкому щодо заборони піротехніки.

Leave a Comment