Пішов із життя директор Департаменту фінансів ОДА Леонід Мініч

Сьогодні, 22 квітня 2021 року, у віці 61 року передчасно помер директор Департаменту фінанів Житорської ОДА Леонід Мініч

“Велика втрата для колективу Житомирської ОДА – пішов з життя директор департаменту фінансів, наш колега та добрий друг Леонід Мініч.

Леонід Григорович протягом останніх декількох місяців відчайдушно боровся із наслідками підступної хвороби – COVID-19, яка негативно вплинула на його здоров’я, але організм не витримав ускладнень, спричинених коронавірусом та супутніми захворюваннями.
Ми втратили добропорядну людину, професіонала з великим серцем та відкритою душею. Колеги завжди згадуватимуть його як людину, що жила своєю справою, готова в будь-який час підтримати і прийти на допомогу, бувши справжнім професіоналом у сфері фінансів.
З невимовним болем висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким та розділяємо всім серцем ваші біль та горе. Світла пам’ять про нього залишиться у серцях тих, хто його знав!”, – повідомив голова ОДА Віталій Бунечко

Довідково: Леонід Мініч народився 25 травня 1959 року в с.Листвин (колишній Овруцький район Житомирської області). Закінчив Житомирський сільськогосподарський інститут зі спеціальності “Економіка і організація сільського господарства”.

Свою трудову діяльність розпочав у 1978 році на посаді старшого інженера машинолічильної станції смт Червоноармійськ Житомирської області.  З 2001 року обіймав низку посад у Головному фінансовому управлінні Житомирської облдержадміністрації (з березня 2013 перейменованого на Департамент фінансів), який очолив у січні 2019 року.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *