Понад 160 правопорушень протягом місяця вчинили іноземці на Житомирщині

Понад 160 правопорушень протягом місяця вчинили іноземці на Житомирщині

Серед поширених – пов’язані із законністю їх перебування в Україні.

За останній місяць правоохоронці виявили понад 160 правопорушень, вчинених іноземцями на Житомирщині. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області.

Загалом 161 іноземця або особу без громадянства притягнено до відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень та накладено штрафів на суму майже 37 тис. грн. Серед найбільш поширених – пов’язані із законністю їх перебування на території України. Також зафіксовано кілька випадків недотримання іноземцями Правил дорожнього руху та керування автотранспортом у стані сп’яніння.

“В області тривають комплексні заходи по виявленню осіб, які незаконно або з порушеннями законодавства перебувають в Україні.  Спеціальні заходи поліцейські проводять разом з працівниками міграційної, прикордонної служби та інших правоохоронних структур. Тривають рейди та перевірки місць, де можуть перебувати нелегальні мігранти. Як повідомив начальник відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП Житомирщини Олексій Рубан, під час проведених заходів правоохоронці направили до суду 11 подань щодо скорочення іноземцям строку тимчасового перебування на території України, усі вони були задоволені. Також відносно 49 осіб були прийняті рішення про їх примусове повернення до країни походження”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 60 жителів області, які «прихистили» іноземців-нелегалів, притягнули до відповідальності. Житомирські прикордонники затримали іноземця, якого шукає «Інтерпол».

Leave a Comment