Понад 815 тисяч гривень заробив житель області, продаючи чуже зерно

У Брусилівському районі начальник дільниці сільгоспвиробництва філії одного з товариств на продажі чужого зерна заробив понад 815 тис грн. Про це повідомила прес-служба прокуратури області. 

Під процесуальним керівництвом Коростишівської місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом розтрати чужого майна у великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем, вчинене начальником підрозділу філії публічного акціонерного товариства.

“Установлено, що начальник дільниці сільськогосподарського виробництва філії одного з публічних акціонерних товариств, виконуючи організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції, зловживаючи своїм службовим становищем, умисно, з корисливих мотивів, на власний розсуд розпорядився ввіреними йому товарно-матеріальними цінностями. Зокрема, будучи матеріально відповідальною особою за зберігання на складах зерна кукурудзи, сої, пшениці та зерновідходів сої, він через мережу Інтернет знайшов покупця, та, домовившись з ним по телефону про ціну, розпорядився своїм підлеглим вантажити великовагові автомобілі зерном та відправляти замовнику. Усього протягом листопада-грудня 2017 року обвинувачений незаконно розпродав 177,6 тонн зерна різних сільськогосподарських культур  на загальну суму 815,5 тис грн”, – йдеться у повідомленні. 

Зерноторгівельна оборудка обернулася для ділка кримінальним провадженням, яке розслідувало слідче відділення Брусилівського відділення поліції.

“На майно, що перебуває у власності особи, зокрема, два автомобілі, накладено арешт. Також, з метою забезпечення відшкодування завданих державі в особі публічного акціонерного товариства збитків місцевою прокуратурою заявлено позов про стягнення з обвинуваченого коштів на загальну суму 815, 5 тис грн”, – додали у прокуратурі. 

За результатами досудового розслідування затверджено обвинувальний акт за ч.ч. 3, 4 ст. 191 КК України та скеровано до Брусилівського районного суду.

До слова, за злочини зазначеної категорії Кримінальним кодексом України передбачене покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, на Житомирщині товариство незаконно орендувало радіоактивно забруднені землі, вартість яких сягає 100 мільйонів гривень. Суд повернув родовище лабрадоритів держпідприємству за позовом прокуратури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *