Працівників ОДА змушують їхати на Хресний хід, погрожуючи позбавити премій, – джерело

Працівників ОДА змушують їхати на Хресний хід, погрожуючи позбавити премій, – джерело

Голова ОДА стверджує, що інформація не відповідає дійсності.

Працівників Житомирської адміністрації змушують їхати 28 липня до Києва на Хресний хід, який приурочили до 1030-річчя Хрещення Русі. Про це «Вголос.zt» повідомили власні джерела в ОДА. За словами джерела, відповідно до усного розпорядження голови облдержадміністрації Ігоря Гундича, у разі відмови виконувати вказівку – обіцяють позбавити премій.

«Сказали автобуси забиратимуть чоловіків о 5:00, жінок о 7:00. Обуренню немає меж. Ми розуміємо, що потрібно зібрати людей на ходу, але чому за рахунок нашого вільного часу? Завтра вихідний день! Сказали у разі відмови – не дадуть премії. Люди бояться», – сказало джерело.

Голова облдержадміністрації Ігор Гундич у коментарі «Вголос.zt» цю інформацію заперечив, мовляв, не відповідає дійсності.
До слова, Хресний хід відбудеться 27 і 28 липня. Цю подію приурочено 1030 річниці з дня хрещення Київської Русі. Зокрема, 27 липня Хресний хід проводить Українська православна церква московського патріархату. А 28 липня аналогічний захід проведе Українська православна церква київського патріархату.

Нагадаємо, Хресна хода Української Православної Церкви Московського Патріархату дісталася до Житомира. У селі Романівського району згоріла церква Московського патріархату. Житомиряни просять міськраду реставрувати найстарішу споруду у місті – келії Єзуїтського монастиря.

Leave a Comment