Прокуратура області повернула державі бомбосховище, яке продала міськрада

Земельну ділянку у центрі Житомира під колишнім хлібокомбінатом рішенням суду повернули у державну власність. На її території знаходиться бомбосховище, яке, згідно із чинним законодавством, належить державі. Про це повідомили в обласній прокуратурі.

Ділянку площею 1,14 га рішенням Житомирської міської ради продали ще у грудні 2018 року. За неї бюджет міста отримав трохи більше мільйона гривень. На ній мали будувати житловий комплекс із кількох багатоповерхівок.

«Прокурори встановили, що процедура продажу проведена незаконно, оскільки на земельній ділянці розташований об’єкт цивільного захисту населення – сховище площею понад 165 кв. метрів, яке належить державі», повідомили у прокуратурі.

Відповідно до законодавства про розмежування земель державної і комунальної власності та Земельного кодексу України, землі, на яких розташовані об’єкти цивільного захисту населення, належать виключно державі. Тобто, Житомирській облдержадміністрації.

Нагадаємо, що прокуратура повернула державі приміщення центрів вертебрології та реабілітації учасників АТО. Рішенням суду державі також повернули 300 га радіоактивно забруднених земель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *