У Житомирській міськраді анонсували збільшення вартості харчування дітей у садочках

Вартість харчування для дітей у садочках та початкових класах (1-4) з 1 вересня збільшиться. Про це повідомили у Житомирській міській раді.

Збільшення ціни харчування у мерії пояснюють подорожчанням продуктів та новими нормами для дошкільних навчальних закладів.

У департаменті освіти кажуть, що цього року дітей у садочках почали харчувати з 5 травня.

«У нас були запаси продуктів харчування, дітей було мало, тому ми харчували по старій ціні. Враховуючи збільшення вартості харчування і збільшення кількості дітей, які вже планують відвідувати садочки і школи, — ми плануємо підвищити вартість харчування на 30%. Це дасть можливість утримати харчування за натуральними нормами десь на рівні 80%» — каже заступниця директора департаменту освіти міської ради Світлана Ковтуненко.

Відтак, триразове харчування у ясельних і молодших групах садочків виросте з 36,20 грн до 47,06 грн, у середніх і старших ‒ з 55,55 грн до 72,22 грн.

Нагадаємо, що виконком Житомирської міської ради підвищив вартість проїзду у громадському транспорті з 13 серпня. У Бердичеві пасажирські перевізники вимагали підвищення тарифу та позачергову заправку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *