Шукачі металу знайшли останки солдата і забрали все, що могло б допомогти встановити його особу

Шукачі металу знайшли останки солдата і забрали все, що могло б допомогти встановити його особу

Пошуківці просять “чорних археологів” самостійно не розкопувати солдат.

У Коростенському районі шукачі металу знайшли останки солдата, який загинув у роки Другої світової війни. Про це повідомили на сторінці  історико-патріотичного об’єднання «Пошук» у Facebook. 

“Рубрика шукачі металу VS солдати продовжується.
19 лютого отримали інформацію про останки солдата в Коростенському районі. Ті хто знайшов солдата особисто контактувати не захотіли, а лише скинули GPS координати знахідки і на те були свої причини…

Солдату не пощастило, його “перебрали” з ніг до голови. Все що можно було забрати – забрали. Нам залишили голі кістки… Пошуковці мали надію на медальйон, проте марно. Воїн залишиться невідомим.

Шановні шукачі монет/металу! Вкотре просимо Вас самостійно не розкопувати солдат. Своєю цікавістю Ви можете вбити їх другий раз пошкодивши документи чи пропустивши медальйон. Якщо Ви на території Житомирської області натрапили на останки, то повідомляйте про це нашу організацію. Ми спільними зусиллями влаштуємо підйом солдата та належним чином організуємо його подальше перепоховання з усіма почестями”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, житомирські пошуківці знайшли родичів солдата з Білорусі, який загинув у 1941 році. Бердичівський район: на сільських городах пошуківці знайшли останки трьох солдат.

Leave a Comment