Спроба №2: у Новограді знову намагатимуться обрати секретаря міськради

Спроба №2: у Новограді знову намагатимуться обрати секретаря міськради

Пропонують депутата від БПП.

Новоград-Волинська міська рада вдруге спробує обрати секретаря міськради замість звільненої депутатами Олени Пономаренко. Проект рішення сесії оприлюднили на сайті міськради.

«Обрати секретарем Новоград-Волинської міської ради депутата міської ради Стадника Олександра Миколайовича», – йдеться у документі.

Згідно із інформацією з сайту мерії Новограда, Олександр Стадник є депутатом від фракції Блоку Петра Порошенка «Солідарність».

Олександр Стадник має власний бізнес. Згідно із його декларацією за 2017 рік, протягом року він отримав 820 тис. грн прибутку. Майже стільки ж одержала його дружина Олена. Подружжя має два магазини загальною площею понад 265 кв. метрів.

Окрім того, потенційний секретар Новоград-Волинської міськради має квартиру та житловий будинок у районному центрі. Олександр Стадник має 4 земельні ділянки у Новограді-Волинському площею майже 24,5 соток. Ще 12 соток має у Чижівці Новоград-Волинського району та 6 соток — у Миколаївській області. Дружина депутата має квартиру у столиці.

Нагадаємо, що у травні сесія Новоград-Волинської міської ради зняла секретаря та позбавила премії міського голову. На останній сесії міськради новоград-волинські депутати не змогли обрати нового секретаря. Його обов’язки виконує мер Новограда Віктор Весельський.

Leave a Comment