Студент просить міську раду створити сучасний притулок для тварин у Житомирі

Студент-ветеринар із Житомира просить міську раду створити сучасний притулок для тварин в обласному центрі. Відповідну електронну петицію оприлюднили 16 вересня.

«Вони харчуються зі смітників та п’ють із калюж. Вони потерпають від літньої спеки і замерзають до смерті взимку. Останні декілька років у зв’язку із їх масовою стерилізацією популяція тварин зменшилась, але прийняті міри не вирішують проблеми. Завжди знаходяться недобросовісні «господарі», які викидають «улюбленців» просто на вулицю, та і не стерилізованих тварин достатньо. Регулярно фіксуються акти агресії по відношенню до тварин : (вбивства, катування, скалічення). Також великою проблемою є агресія з боку тварин. «Мене вкусила собака, довелось робити 6 ін’єкцій від сказу, бо хто зна скажена тварина чи ні», – знайомі слова, правда ?! Я хочу наголосити на потребі створення притулку для належного утримання безпритульних тварин. Я розумію, що це важка тема для міста. Адже вкладати кошти у такий проект, означає витратити купу грошей не маючи ніякого фінансового фідбеку. Саме тому потрібно шукати альтернативу», – написав автор звернення.

Хлопець пропонує зробити притулок для безпритульних тварин із створенням на його базі умов для залучення і отримання постійних фінансових надходжень. Зокрема, створити: клініку та надавати ветеринарні послуги; кінологічний центр для дресирування тварин; перукарню для тварин; на базі притулку регулярно проводити виставки безпритульних тварин, на яких продавати та дарувати тварин у «хороші руки»; активно залучати студентів для набування практичних навичок по роботі із тваринами; також на базі притулку можна створити прозорий фонд, куди меценати і просто не байдужі зможуть відправити кошти для допомоги тваринам.

« Прошу :

  1. Розглянути петицію на сесії ЖМР.

  2. Створити комунальний притулок для безпритульних тварин, який буде фінансуватися із місцевого бюджету.

  3. Забезпечити виконання вимог законодавства України про захист тварин від жорсткого поводження та передбачених законодавством медичних, санітарних та інших вимог при діяльності притулків для тварин. Я, Прищенко Владислав Юрійович, житомирянин. Студент факультету Вет медицини у місті Києві . Мені особливо «болить» ця проблема. Я готовий особисто займатися цим питанням і долучатися до усіх ініціатив», – додав житомирянин.

Нагадаємо, завдяки чіпуванню ідентифікували 402 безпритульні собаки у Житомирі. Житомирянка скаржиться на котів, собак та нерезультативність Центру захисту тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *