ЦВК назвала остаточну явку в Житомирській області на виборах президента

ЦВК назвала остаточну явку в Житомирській області на виборах президента

Найвищий показник зафіксували в Житомирі.

Остаточна явка на виборах президента України жителів Житомирської області становила 64,56%. Про це повідомили у Центрвиборчкомі.

Найвищий показник зафіксували в окрузі №62, що у Житомирі (не враховуючи виборців частини Богунського району, який належить до виборчого округу №67). Тут свій вибір зробили 66,34% виборців.

У місті Бердичеві, Андрушівському, Бердичівському, Попільнянському та Ружинському районах (округ № 63) проголосували 65,4% виборців.

В окрузі №67 свій вибір вже зробили 65,19 % виборців. До складу округу з центром у міста Чуднів входять 4 райони Чуднівський, Любарський, Житомирський, Романівський та частина Богунського району міста Житомир.

Явка у окрузі № 66 – 64,03%. Це місто Малин, Брусилівський, Коростишівський, Малинський, Народицький, Радомишльський, Хорошівський, Черняхівський райони.

У місті Новоград-Волинський, Баранівському, Ємільчинському, Новоград-Волинському, Пулинському районі, які входять до округу № 65, проголосували 63,28 % виборців.

Найнижча явка була в окрузі № 64 (місто Коростень, Коростенський, Лугинський, Овруцький, Олевський райони) – 62,92% виборців.

Нагадаємо, на Житомирщині вдома та у лікарнях мають проголосувати майже 28 тисяч виборців. «Мертві душі», фотографії бюлетенів та агітація. У поліції розповіли про порушення під час виборів.

Leave a Comment