У Житомирі член виборчої комісії тягав за волосся поліцейську

У Житомирі член виборчої комісії тягав за волосся поліцейську

Заспокоївся після попередження дівчини про застосування табельної зброї.

На одній з дільниць обласного центру, вночі 1 квітня, під час суперечки між членами комісії поліцейська зробила зауваження щодо дотримання порядку та правил етики. На що один з опонентів відреагував лайкою та накинувся на лейтенанта поліції зі стусанами. Розпочали кримінальне провадження, дебошира затримали. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

Подія сталася близько 1:30. Поліцейська знаходилась в окремій кімнаті приміщення дільничної виборчої комісії, коли туди зайшли двоє її членів, чоловік та жінка, та почали голосно і у грубій формі виказувати невдоволення тривалістю оформлення документів по підрахунку голосів. Лейтенант поліції зробила зауваження обом щодо етикету і дотримання порядку.

«Замість опанувати роздратування та взяти свої емоції під контроль, 55-річний чоловік накинувся на 24-річну поліцейську: спочатку з нецензурною лайкою, а за мить із з стусанами. Почав штовхати, хапати за одяг та тягати за волосся. Дебошир заспокоївся лише після попередження дівчини про застосування табельної зброї», – розповів начальник Житомирського відділу поліції Михайло Сорока.

На місце події прибула слідчо-оперативна група, яка задокументувала усі обставини події. За вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України. Підозрюваного у його вчиненні затримано у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу України. Проводяться подільші слідчі дії.

Нагадаємо, у поліції розповіли про порушення під час виборів. Губернатор Житомирщини під час голосування порушив закон.

Leave a Comment