У Бердичівській мерії зібрали адмінкомісію, щоб оштрафувати продавця чебуреків та жінку, яка тримає у квартирі дворових собак

У Бердичівській мерії зібрали адмінкомісію, щоб оштрафувати продавця чебуреків та жінку, яка тримає у квартирі дворових собак

Розглянули 3 адміністративні протоколи, які були складені працівниками поліції.

У Бердичівській міській раді відбулося засідання адміністративної комісії, на якому розглянули три адміністративні протоколи складені працівниками поліції. Причому два з них – на одну й ту ж саму особу. Про це 10 червня повідомила пресслужба міської ради.  

“У зв’язку з колективним зверненням жителів багатоквартирного будинку по вулиці Вінницька, 63 працівниками поліції було притягнуто до адміністративної відповідальності та складено відповідні протоколи на місцеву жительку 1954 року народження. Було встановлено, що вона тримає у власній квартирі шість дворових собак, чим створює незручності сусідам та порушує ст. 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення правил тримання собак та котів)”, – йдеться у повідомленні.

Також було виявлено, що громадянка стягує з вулиці різні речі та складує їх на сходинковому майданчику третього поверху, створюючи захламленість, розводячи бруд та антисанітарію. У міській раді кажуть, що дане порушення підпадає під дію Статті 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів». Таким чином, порушницю притягли до відповідальності за ст.152 КУпАП, наклавши на неї мінімальний штраф у розмірі 340 гривень.

Ще один протокол по ст. 159 КУпАП був складений на особу, яка здійснювала несанкціоновану торгівлю на ринку чебуреками. За дане правопорушення передбачено накладання штрафу, рішенням адміністративної комісії було погоджено максимальний  штраф у розмірі 51 гривні.

Варто зауважити, що раніше обов’язки складання протоколів були покладені на інспекторів з благоустрою, які працювали у штаті МКП «Бердичівкомунсервіс». Однак рішенням депутатів Бердичівської ради було створено Муніципальну інспекцію виконавчого комітету Бердичівської міської ради та затверджено відповідне положення про її роботу. Відтепер саме вони будуть слідкувати за дотриманням правил благоустрою у Бердичівській міській територіальній громаді.

Нагадаємо, суд оштрафував 34-річну житомирянку, яка погано виховала сина. Підприємця, який торгував іграшками зі свинцем, оштрафували і зобов’язали знищити їх.

Leave a Comment