Майже 4,5 тисячі абітурієнтів зареєструвалися на ЗНО з біології

Майже 4,5 тисячі абітурієнтів зареєструвалися на ЗНО з біології

Для проведення зовнішнього незалежного оцінювання задіяно 18 пунктів.

Для участі в тестуванні з біології в Житомирській області зареєструвалося 4484 учасника. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації з посиланням на департамент освіти і науки. 

“Для проведення зовнішнього незалежного оцінювання задіяно 18 пунктів у 4 освітніх округах: міста Житомир, Бердичів, Новоград-Волинський та Коростень. Проведення тесту розпочнеться об 11 годині. Вхід до пунктів тестування триватиме до 10:50.

Тест налічує 50 завдань, на виконання яких відведено 150 хвилин. За правильне виконання всіх завдань можна набрати 82 бали. Зокрема: 38 тестів – з вибором однієї відповіді; 8 тестів – на встановлення відповідності (“логічні пари”); 4 тести – з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей”, – йдеться у повідомленні.

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з усіх предметів відбудеться не пізніше 30 червня. Випускники, які не зможуть узяти участь в основній сесії, зможуть зареєструватися для проходження ЗНО у додаткову сесію, яка відбудеться з 29 червня до 14 липня. Тестування з біології у додаткову сесію відбудеться 13 липня, а результати додаткової сесії будуть розміщені до 23 липня.

До слова, для проходження тесту з біології по Україні зареєструвалися 127 202 особи, для яких створено 8 631 аудиторія у 551 пункті тестування.

Нагадаємо, на ЗНО з української мови з’явилися лише 54,9% абітурієнтів. У Житомирі поліцейські охорони виявили перші порушення під час ЗНО.

Leave a Comment