Житомиряни виграли суд з приводу колясочної ОСББ у депутата міськради

Житомиряни виграли суд з приводу колясочної ОСББ у депутата міськради

В апеляційній інстанції.

Члени об’єднання співвласників багатоквартирних будинків по вулиці Івана Мазепи, 13/2 виграли суд у депутата Житомирської міської ради Василя Кучика. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив адвокат Роман Гуртовенко. Справа стосувалася колясочної будинку, право власності на яку незаконно оформили реєстратори.

«Справедливість взяла гору! Сьогодні Житомирським апеляційним судом винесено рішення у скандально відомій справі з приводу присвоєння депутатом Житомирської міської ради Кучиком В. К. допоміжних приміщень (колясочної) у будинку по вул. Івана Мазепи, 13/2 у Житомирі», ‒ написав Гуртовенко.

За словами адвоката, договір купівлі-продажу власноручно підписував міський голова Житомира Сергій Сухомлин. Допоміжні приміщення будинку легким «помахом пера» реєстратора були перетворені у квартиру №1а у даному будинку.

«Це було здійснено з порушенням законодавства, адже жодного рішення про зміну цільового призначення та присвоєння адреси немає. Сьогоднішнім рішенням суд апеляційної інстанції встановив, що приміщення належать виключно співвласникам квартир у будинку, визнав недійсним договір купівлі-продажу про відчуження приміщень фірмі ПП «Таїс-1» та витребував майно у власність мешканців будинку», ‒ додав Роман Гуртовенко у своєму Facebook.

Нагадаємо, що співвласники житомирського ОСББ судилися із міською радою через приватизовану колясочну. Співвласники іншого ОСББ кілька місяців не можуть отримати документи на будинок від колишнього власника.

Leave a Comment