У Малині хочуть перейти на індивідуальне опалення

У Малині хочуть перейти на індивідуальне опалення

Котельні вважають нерентабельними.

Малинська міська рада, схоже, готується «переплюнути» Житомирську у протистоянні з ПАТ «Житомиргаз». Програму поетапного переходу населення на індивідуальне опалення із закриттям нерентабельних котелень на 2017-2019 роки хочуть реалізувати в районному центрі. На найближчій сесії планують внести зміни у програму. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті міської ради.

Свого часу, коли депутати Малинської міської ради тільки прийняли цю програму, вони наразилися на протистояння з боку монополіста у постачанні газу. Тривалий час голова міськради та керівництво «Житомиргазу» обмінювалися ультимативними заявами у засобах масової інформації та соціальних мережах. Однак, схоже, що від свого задуму у районному центрі відмовитися так і не захотіли.

Відтак, найближчим часом у міськраді планують реконструювати системи газопостачання та газові мережі багатоквартирних житлових будинків. Наслідком цього має стати переведення будинків Малина на індивідуальне опалення.

Нагадаємо, що у Малинському районі на 25 років дали під мисливські угіддя землю голові Житомирської ОДА. Зарплата деяких заступників міського голови Малина сягає 40 тис. грн.

Leave a Comment