У мерії кажуть, що садочок на Крошні відкриють в наступному році

У Житомирі завершуються будівельні роботи у дитячому садочку №58 по вулиці Крошенській, 12. Цей об’єкт планують здати в експлуатацію в наступному році. Про це повідомила прес-служба міської ради. На будівництво дошкільного закладу витратять понад 30 млн грн.

Садок розрахований на 320 дітей у 12 групах. За словами завідувачки дитсадка Тамари Савчук, у новому приміщені буде сучасний спортзал, харчоблок та музична зала – усе для повноцінного розвитку дитини. Цей садочок не функціонував з 1995 року.

До слова, скандально відомий дошкільний навчальний заклад №58, який будує ПП «Компанія «РОС», планували здати в експлуатацію в цьому році. Принаймні, на це сподівалися у міській раді. А за «початковим» графіком його мали здати ще наприкінці 2015 року.

Нагадаємо, вільних місць немає: у черзі до садочків Житомира майже 700 дітей. У минулому році на 100 місць у дошкільних навчальних закладах Житомира “припадало” 153 дитини. У місті Баранівці відсутні вільні місця у дитячих садочках. А 114 дітей знаходяться у черзі на влаштування у дошкільні навчальні заклади. А у Радомишльській міській раді не знають, скільки садочків та дітей дошкільного віку в місті. Торік у Новограді-Волинському, Бердичеві та Малині черг у дитсадки не було.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *