У Житомирі Гройсман «розмістив» заборонену агітацію

У Житомирі Гройсман «розмістив» заборонену агітацію

На автовокзалі.

Житомирі на будівлі центрального автовокзалу розмістили агітаційний білборд Володимира Гройсмана, який є кандидатом в народні депутати і лідером партії «Українська стратегія Гройсмана». Відповідно до законодавства – це заборонено. Про це повідомила прес-служба мережі ОПОРА.

«Відповідно до ч.9 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: «Розміщення носіїв політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, розміщення політичної реклами у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, а також розповсюдження матеріалів передвиборної агітації, у тому числі політичної реклами, через телерадіотрансляційні або інші інформаційні мережі сповіщання пасажирів та інформаційні табло у приміщеннях станцій та вагонах метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, у транспортних засобах громадського користування забороняється»», – йдеться у повідомленні.

Отримати коментар представників партії та кандидата ОПОРІ не вдалося. За номером телефону, вказаному на сайті партії «Українська стратегія Гройсмана» повідомили, що найближчим часом перетелефонують та нададуть коментар.

«Залиште свої контакти, щоб я могла передати інформацію і вам нададуть коментар», – зазначила представниця партії.

Однак, протягом двох днів дзвінків не було. Директор Житомирського автовокзалу Федір Дорощук у коментарі ОПОРІ розповів, що адміністрація автовокзалу до розміщення цього плакату відношення не має.

«Ми до реклами не маємо відношення, тільки то, що надали площі. У нас ці площі орендує рекламна організація», – зазначив директор.

Нагадаємо,  в  одному з виборчих округів Житомирщини загубили 59 печаток дільничних комісій.  В  окружній виборчій комісії Житомира змінили голову і кількох членів.   У ході виборів президента була найбільша явка виборців у Житомирі.

Leave a Comment